Free songs
header_good

COMPACT OH

Stacje czołowe dla małych sieci kablowych

Stacja Czołowa COMPACT OH WISI Communications


COMPACT OH


Przeznaczona do użytku w małych sieciach kablowych CATV, średniej wielkości rezydencjach, wysokich budynkach, ośrodkach rekreacji, szpitalach, hotelach, etc.


Kompaktowa, mocna, nadzwyczaj elastyczna

Potężna technologia, kompaktowe wymiary, modułowa i elastyczna budowa, nowa Stacja Czołowa COMPACT łączy wszystkie zalety nowoczesnej i niedrogiej stacji czołowej.

Stacja Czołowa COMPACT zapewnia łatwe dopasowanie konfiguracji z możliwością instalacji do 14 modułów, które gwarantują optymalne przetwarzanie do 14/28* kanałów analogowych i 28 kanałów cyfrowych w obudowie rack 3 HU 19”. Funkcja multipleksera dla paneli z modulatorami QAM i COFDM.

Posiada wbudowany zasilacz o wysokiej sprawności i moduły robocze o niskim poborze mocy, aby zapewnić minimalny wpływ na środowisko zewnętrzne i minimalne koszty konsumpcji.

Za pomocą zintegrowanego łącza USB, stacja czołowa umożliwia pre-programowanie i ułatwia programowanie wielu jednostek podstawowych. Łącze USB może być także użyte do aktualizacji oprogramowania.


Łatwy montaż w racku lub na ścianie

Zestaw instalacyjny do montażu ściennego jest włączony w dostawę sprzętu. Są to mianowicie uchwyty typu szynowego do montażu ściennego lub szafy 19″.

Stacja Czołowa COMPACT jest wyposażona i przygotowana zarówno do instalacji na ścianie, jak i w racku 19”. Wszystkie akcesoria potrzebne do instalacji są w wyposażeniu jednostki podstawowej tak, że instalacja i konfiguracja systemu jest zagwarantowana.

Stację cechuje nowa ekonomia objętości miejsca dla profesjonalnych stacji czołowych. Wzrastająca liczba kanałów staje się w wielu miejscach problemem. Jednak nie w przypadku tej stacji czołowej, z najwyższą funkcjonalnością w niewielkiej obudowie.


This slideshow requires JavaScript.


Artykuły o stacjach czołowych CATV

Stacja czołowa COMPACT OH – Cyfrowy super produkt

COMPACT OH - Cyfrowy super produkt

Stacja czołowa COMPACT OH – Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

COMPACT OH - Złoty medalRSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link