Free songs
header_good

Prezentacja

This slideshow requires JavaScript.



Linia produktów CHAMELEON

Jest pierwszą w historii, która umożliwia pokrycie całego zapotrzebowania dla nadawców i operatorów telewizji kablowej oraz satelitarnej zbiorowej, za pomocą jednego rodzaju sprzętu.


Elastyczna programowalność

Indywidualne programowe odblokowanie funkcji jest możliwe dzięki specyficznej aktywacji produktu. Płacisz tylko za to, co używasz.


Modułowa budowa

Pozwala stacji Chameleon spełniać wymagania wszystkich zastosowań dla pojedynczej jednostki w aplikacjach zbiorczych aż do skomplikowanych urządzeń stacji czołowych w dużych sieciach kablowych.


Szybka i łatwa rozbudowa

Poprzez dodanie dodatkowych jednostek lub opcji oprogramowania.


Długi cykl życia produktu

Ma miejsce ze względu na przyszłościowe aktualizacje oprogramowania.


Zdalna diagnostyka

A także pułapki SNMP dla alarmowej aktywacji redukcji działań konserwacyjnych. Zastosowanie jednego typu modułu jest korzystne dla ekonomicznej oszczędności części i zabezpieczenia rezerwy.


Energooszczędność podczas pracy

Pozwala zaoszczędzić pieniądze i chroni środowisko. Chameleon, najbardziej ekonomiczny system stacji czołowej dla wszystkich przyszłościowych zastosowań operatorów sieci i dostawców usług.



CHAMELEON – Linia produktów pojedynczego oprogramowania

Trend ten w końcu dotarł do punktu, w którym znajduje się tylko jeden rodzaj urządzenia, które daje Ci wszystkie możliwości, jakie można sobie wyobrazić. Pomimo uniwersalności produktu, musisz zapłacić tylko za to, czego potrzebujesz.

Produkty Chameleon są zdefiniowane poprzez funkcje oprogramowania SW, wszystkie działające na tej samej platformie sprzętowej HW. Wszystkie funkcje oprogramowania produktów Chameleon mogą być zmienione i uaktualnione, w dowolnym czasie, bez zmiany zainstalowanego sprzętu.


CHAMELEON – “wszyscy na pokład”

Linia produktów CHAMELEON obejmuje funkcjonalność potrzebną dla wszystkich rodzajów instalacji, począwszy od pojedynczej wolnostojącej lub zastosowania SMATV do zbiorowych złożonych stacji czołowych w dużych sieciach kablowych. Instalacje można łatwo rozszerzyć: w rozmiarze – dodając kolejne moduły oraz w funkcjonalności – poprzez dodanie większej liczby opcji oprogramowania SW.


CHAMELEON – proces dystrybucji

Produkty Chameleon są produktami wielofunkcyjnymi, gdzie każda jednostka jest w stanie przeprowadzić wszystkie rodzaje przetwarzania sygnału. Ta rozproszona architektura przetwarzania pozwoli Ci stworzyć dowolnej wielkości instalację i potem rozbudowywać ją stopniowo.


Wyobraź sobie produkt

gdzie można przejść z jednej metody dystrybucji do innej, zaledwie poprzez kliknięcie myszy komputerowej. CHAMELEON zwiększy doświadczenie każdego operatora telewizji kablowej CATV lub SMATV poprzez swoją prostotę, funkcjonalność i oszczędność w kosztach.


Zastosowania stacji CHAMELEON

Zastosowania potrzebne dla Twojej sieci mogą zostać zakupione w każdej chwili w zależności od Twoich potrzeb. Warto zacząć od cyfrowego odbioru i dystrybucji analogowej. W każdym chwili potem, można ulepszyć funkcjonalność do dystrybucji cyfrowej.

Stwórz własne pakiety programowe

Odszyfrowywanie i/lub zaszyfrowywanie za pomocą własnego wybieralnego systemu szyfrowania. Jeśli wolisz dystrybucję w formacie IP poprzez wbudowany streamer IPTV, jest to zaledwie kilka kliknięć myszką. Dystrybucja do QAM, COFDM lub analogu jest właśnie tak prosta.

Zarządzaj swoją Stacją Czołową

Zarządzasz swoją Stacją Czołową poprzez interfejs internetowy i możesz łatwo zarządzać, monitorować i modyfikować jej funkcjonalność wszędzie tam, gdzie posiadasz połączenie IP, czy poprzez telefon komórkowy, czy to komputer, czy jakiekolwiek inne urządzenie podłączone do internetu.


Przyszłość CHAMELEON

Nowe funkcje i aplikacje zostaną opracowane w miarę upływu czasu i aktualizacje oprogramowania będą dostępne z naszych usług wsparcia, które zostaną oferowane klientom. Ten sposób aktualizacji istniejącego sprzętu jest bardzo opłacalny, oszczędność czasu, przyjazne dla środowiska i “last but not least” daje, twoim abonentom i instalatorom pozytywne doświadczenia w dystrybucji telewizji kablowej CATV i SMATV.



Dowód koncepcji

Aby udowodnić Tobie, jako klientowi, jak produkt jest wszechstronny, dajemy wszystkim klientom 30 dni próby wszystkich wydanych aplikacji podstawowego oprogramowania dla stacji CHAMELEON. Jeśli chcesz zachować niektóre z funkcjonalności, których początkowo nie zamówiłeś, po prostu zamów je jeszcze w okresie próbnym. Tylko zbędne aplikacje zostaną wyłączone automatycznie po 30 dniach.


Niskie zużycie energii

Projektujemy wszystkie produkty tak, by generowały najmniej ciepła, jak to tylko możliwe. Ma to pozytywny wpływ na nasze środowisko, a także na cykl życia produktu.

Bardzo długa żywotność

Projektowanie dla długiego cyklu życia daje korzyści dla środowiska naturalnego poprzez mniej złomu, a sam produkt warto naprawiać zamiast złomować w razie wystąpienia błędów.



RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link