Free songs
header_good

WISI INCA Networks

Prezentacja WISI INCA Networks
Telewizja przez InternetTelewizja przez Internet - PrezentacjaTelewizja przez Internet – PrezentacjaInformacje medialne


WISI znacznie obniża koszty dystrybucji dla nadawców i dostawców treści wideo dzięki platformie Smart Broadcast Firefly.

Niefern-Öschelbronn, 30 sierpnia 2018 – Operatorzy sieci wideo w zależności od sposobu odbioru strumienia wideo z satelity, telewizji naziemnej, telewizji kablowej lub IPTV w sieciach zamkniętych, teraz mają dostępną nową opcję w Smart Broadcast Platform Firefly firmy WISI. WISI to globalny innowator produktów i rozwiązań dla wideo oraz sieci szerokopasmowych z siedzibą w Niemczech. Firma planuje wprowadzenie platformy Firefly na IBC Amsterdam 2018 (stanowisko B50 w hali 5). To profesjonalne rozwiązanie dla stacji czołowych wykorzystuje HLS, sprawdzony protokół przesyłania strumieniowego oparty na protokole HTTP i jest dobrze dopasowaną i opłacalną alternatywą dla dostarczania wideo przez satelitę, antenę i linie dedykowane. Liniowe kanały telewizyjne i treści wideo są dostarczane do stacji czołowych w postaci strumieni HLS przez Internet z minimalnymi stratach jakości.

Rozwiązanie WISI jest idealne dla nadawców oraz dostawców usług telewizyjnych i wideo, którzy chcą znacząco obniżyć koszty dystrybucji. Unikalna platforma Smart Broadcast Firefly oferuje również nowe opcje dla operatorów sieci kablowych i umożliwia branży hotelarskiej wzbogacanie istniejących ofert o dodatkowe treści i usługi wideo. Na przykład usługodawcy mogą teraz dostarczać widzom z zagranicy kanały telewizyjne z ich krajów macierzystych, których nie można odbierać za pośrednictwem usług ogólnodostępnych. Platforma oferuje także nowe i wydajne rozwiązania dla korporacyjnych systemów telewizyjnych, które umożliwiają dotarcie do pracowników znajdujących się w różnych miejscach kraju i świata.


Firefly HLS IRD/Receiver

Sercem tego kompaktowego rozwiązania jest Firefly HLS IRD/Receiver, opracowany przez WISI dla alternatywnych zastosowań. Odbiera segmenty plików HLS w stacji czołowej poprzez streaming IP i konwertuje je na wyjścia QAM, DVB-T, ASI i/lub ISDB-T. Korzystając z pojedynczej obudowy Firefly, operatorzy mogą odbierać do sześciu kanałów telewizyjnych HD lub SD przesyłanych strumieniowo przez Internet, a następnie odszyfrowywać i przetwarzać je dla sieci wideo.

WISI oferuje Firefly w 19-calowej obudowie 1RU, jako samodzielne urządzenie z różnymi modelami dostępnymi do odbioru do dwóch lub sześciu strumieni HLS. Ten odbiornik o niskim poborze mocy ma opcje wyjścia IP i ASI, zintegrowany modulator do dystrybucji cyfrowej i analogowej (QAM, PAL, NTSC, SECAM, FM, COFDM itp.), scrambler i descrambler, multicast i unicast IP, multiplexer i de-multiplexer i inne.

Posiada również intuicyjny interfejs użytkownika oparty na przeglądarce internetowej, zapewniający maksymalną obsługę i kontrolę.


Dostawa “end-to-end”

WISI oferuje obszerny katalog rozwiązań klasy operatorskiej zapewniający bezpieczną dystrybucję wysokiej jakości strumieni wideo z centralnych stacji czołowych nadawców telewizyjnych i dostawców treści do dekoderów. Inca Modular Series 4400 wraz z Inca Multiscreen Packager & Origin Server 5420, mogą transkodować i pakować usługi wideo/audio i przesyłać je jako strumienie unicast HLS przez Internet do Firefly HLS IRD/Receiver. Aby zabezpieczyć dostarczanie strumienia, operatorzy mogą szyfrować strumienie u źródła i odszyfrowywać je w stacji czołowej odbierającej.

Jako jeden z pionierskich na świecie dostawców szerokopasmowej technologii odbioru i dystrybucji, WISI rozumie branżę wideo. Platforma Smart Broadcast Firefly to kluczowy produkt, który pomaga operatorom wideo dostarczać ważne treści w sposób bezpieczny i niezawodny “end-to-end”.


WISI Communications GmbH & Co. KG (WISI)

Wilhelm Sihn Jr. założył WISI w 1926 r. W Niefern-Oeschelbronn (Niemcy). Po ponad 90 latach, firma jest jednym z pionierów światowych technologii odbioru i dystrybucji szerokopasmowej. Obecnie WISI działa na całym świecie w obszarach biznesowych: komponenty do sieci szerokopasmowych, światłowody do szerokopasmowego dostępu do Internetu, odbiór sygnału cyfrowego, przetwarzanie i modulowanie dla telewizji i radia oraz multimedia wewnętrzne. WISI zatrudnia obecnie 600 osób w zakładach produkcyjnych w Niemczech, Europie, Kanadzie i Azji. Firma posiada oddziały we Francji, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Bułgarii, Hiszpanii, Kanadzie, Dubaju i Chinach. Ponadto WISI współpracuje z ponad 100 partnerami na głównych rynkach międzynarodowych.RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link