Free songs
header_good

LR 92

LR 92 Micro Node optyczny

LR 92 Micro Node optyczny

Wskaźnik mocy optycznej wykonany na diodzie LED. Transmisja kanału zwrotnego realizowana przez 1310 nm laser Fabry-Perot. Stabilny poziom wyjściowy zapewnia automatyczna regulacja. Dzięki kompaktowej budowie, wyróżnia się niewielkimi gabarytami. Wbudowane gniazdo pomiarowe umożliwia sterowanie sygnałami bez odłączania sygnału.

  • Kompaktowy węzeł optyczny HFC sieci FTTB i FTTH
  • Laser Fabry-Perot 1310 nm
  • Wysoki poziom wyjściowy
  • Bardzo niskie szumy, dobrej jakości sygnał nawet przy niskich poziomach wejściowych
  • Ręczne ustawienie kompensacji poziomu optycznego
  • Punkt pomiarowy optycznej mocy wejściowej LED i DC na wyświetlaczu


Dane techniczne

  • Długość fali: 1260…1610 nm
  • Poziom wejścia optycznego: -8 … +1 dBm
  • Pasmo przenoszenia: 85…1006 MHz
  • Poziom wyjściowy RF z nachyleniem: 98 dBµV (CENELEC 42 kanały, 6 dB, przy CSO/CTB > 60 dB)
  • Tłumienie: 0… 20 dB
  • Gęstość mocy szumów: ≤4 pA/√Hz
  • Gniazdo testowe: -20 dB

Kanał zwrotny

  • Typ lasera: Fabry-Perot
  • Długość fali powrotnej: 1310 nm
  • Optyczna moc wyjściowa: +3 dBm
  • Zakres częstotliwości: 5…65 MHz
  • Zakres poziomu wejściowego: 70…100 dBµV (dla 15% OMI)
  • Tłumienie: 0 … 30 dB
  • Gniazdo wejściowe: 70 dBµV (dla 15% OMI)

Gniazda

  • Gniazda F: 2 szt. (HF Wej-/Wyjście, gniazda pomiarowe)
  • Tłumienie zwrotne: 18 dB (-1,5 dB/Okt.)
  • Gniazda SC/APC: 2 szt. (Wejście, Wyjście)
  • Tłumienie optyczne: >40 dB

Dane ogólne

  • Napięcie zasilania: AC 230 V
  • Moc: <6 W
  • Zakres temperatury pracy: -20…+50 °C
  • Wymiary: 163 x 90 x 50 mm