Free songs
header_good

Nagroda SCTE dla Chameleona

WISI nagrodzone za Chameleona


Chameleon-Winner-Award2013


Chameleon to nowe oprogramowanie oparte na koncepcji stacji czołowej dla wszystkich przyszłościowych zastosowań.

Jak sama nazwa sugeruje, stacja czołowa może przystosować się do środowiska, w którym poszczególne moduły są w stanie zmienić swoje funkcjonalności w zależności od potrzeb. Modułowa konstrukcja Chameleon pozwala spełnić wymagania wszystkich zastosowań, począwszy od pojedynczej jednostki w zastosowaniu SMATV, aż do skomplikowanych stacji czołowych w dużych sieciach kablowych. Wszystkie funkcje modułu mogą być włączane i konfigurowane za pomocą kluczy licencyjnych. Koncepcja ta oferuje operatorowi wysoki poziom bezpieczeństwa dla długookresowych inwestycji.


System Chameleon został nagrodzony Society for Broad-band Professionals (SCTE) w Londynie prestiżową międzynarodową nagrodą SCTE 2013 Innowacji Technicznych w kategorii “Najlepsze rozwiązanie przetwarzania cyfrowego”.

Ten przyszłościowy system został rozszerzony o szereg nowych funkcji oprogramowania, które zostały po raz pierwszy pokazane na ANGA COM 2013. Chameleon teraz posiada zintegrowany scrambler simulcrypt DVB, które mogą być aktywowane za pomocą klucza oprogramowania. To pozwala łatwiej chronić treści DVB. W ten sposób, system szyfrowania może być podłączony poprzez IP lub interfejs ASI. Działanie zewnętrznego scramblera nie jest więc już konieczne. Dodatkowe cechy Chameleon to nowy zegar i oparte na wyzwoleniu funkcje dla dzielenia czasu, elastycznej nadmiarowości i zintegrowanych ekstrakcji w sieciach kablowych.


RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link